ALTWORK ile Yatarak Çalışın

ALTWORK ile Yatarak Çalışın

0 70

Bugün sizleri yep yeni bir çalışma düzeni ile tanıştıracağız. Karşınızda mucizevi çalışma yatağı ALTWORK. Şöyle bir karşıdan baktığınızda ayağınız kırılmışta ameliyat sonrası kendinden otomatik bir yatakta yatıyormuşsunuz görüntüsü veren ALTWORK Station uzun saatler bilgisayar başında geçirenler için inanılması güç bir deneyimi ortaya koyuyor.

İki tane monitörünüz mü var ? Klavyeniz ve mouse’nuz olmadan yapamıyor musunuz ? Bunlar ALTWORK için hiç sorun edilebilecek nedenler değil. Yapısında birbirinden bağımsız olarak çalışan, sırt destekleyicisi, baldır ve bacak büküm noktaları ve en önemlisi hareketi otomatik sağlayan güçlü motoru bulunuyor.

Monitörünüz özel bir yükseltici ile sehba aracılığı sayesinde pratik bir çalışma ortamı sunarken dilerseniz sehpa üzerine klavyenizi ve mouse nuzu koyabilirsiniz. Eeee hareket edince ne olacak ? Sehpa mıknatıslı olduğu için hiç bir şekilde mouse veya klavyeniz yerinden hareket edip üzerinize düşmüyor =)

Şimi benim mouse ve klavyem metal değil ki dediğinizi duyar gibiyim. Ancak ALTWORK Station ile birlikte küçük aparatlar geliyor ve bunları rahatlıkla klavye ve mousenuza ekleyebiliyorsunuz.

Monitörünüzü monte ettiğiniz aparatın hemen yanında Notebook koyabilmeniz için bir sehpa daha bulunuyor ve bu da diğer alanlar gibi güçlü bir şekilde cihazınızın düşmesini engelliyor.

Ben şahsen yatarken sadece dizi film izlerim diyenlerdenseniz bile otururken verdiği rahatlık ve konforu için bile böyle bir çalışma istasyonunu almanızı tavsiye ediyoruz. Kişiselleştirilebilen 8 adet farklı hafızsını daha önce belirlediğiniz konumları kaydederek istediğiniz zaman kullanabilir hale getirebiliyorsunuz.

Kalkışlarda ve inişlerde zaman zaman ani hızlanmalar yaşatabileceğini söylemek lazım. Özellikle sehpa alanlarındaki ağırlığında bunda payı oldukça fazla. Son olarak kablo kalabalığından oldukça sizi kurtaracağını söylemek lazım.

 

YORUM YOK

Bir Yorum Yaz..