3 Aralık 1985 yılında doğan güzelliği ve fiziki yapısı ile erkeklerin kalbinde yer kazanan Amanda Seyfried, ABD’li aktris ve şarkıcıdır. 1.59 luk boyu ile Mamma Mia’daki Sophie Sheridan ve Mean Girls filmindeki Karen Smith rolleri ile seyirci tarafından bilinmektedir. Bunlara ek olarak Veronica Mars, Big Love Ve House’da dizilerinde de rolleri vardır. Film ve Dizilerin dışında çocukluğunda modellik de yapmıştır.

Özellikle Megan Fox ile Amanda Seyfried’in öpüşme sahnelerinin bulunduğu film sonrasında yıldızı iyice parlayan Amanda son günlerde kendini pek mutlu hissetmiyor.

Son zamanlarda depresif hareketleri ile dikkat çeken Amanda Seyfriedyıllardır Obsesif Kompülsif Bozukluk’la mücadele ettiğini Allure dergisine verdiği röportajda açılayarak bir anda gündeme oturmuş ve uzun yıllardır antidepresan kullandığını söylemiştir.

Amanda Seyfried Korku ve Takıntılarla Yaşıyormuş

11 yıldır her gün antidepresan aldığını belirten Seyfried, korku ve takıntılarla yaşamanın zor olduğunu ifade etti. “Çoğu zaman kendimi güvende hissetmiyorum.” şeklinde konuşan aktris, yaşadıklarını ise şöyle anlattı: “İlacımı bırakmayı hiç düşünmedim. Dozu düşük olmasına rağmen bana iyi geldiğini görüyorum. Akıl sağlığı ciddiye alınması gereken bir konu. Tedavi için üzerime düşeni yapıyorum, hastalıkla savaşmak gibi bir niyetim yok.

Jennifer’s Body Filmi

Megan Fox ve Amanda Seyfried’i bir araya getiren Jennifer’s Body (Kana susadım) filmi 2009 yapımı bir korku klasikleri arasında. Yönetmenliğini Karyn Kusama üstlendiği filmin konusu kısaca ; Lise öğrencisi ve amigo kaptanı Jennifer, şeytani bir ruh taşımakta ve okulundaki erkekleri vahşice katletmektedir. Yakın arkadaşı Needy, Jennifer’ın içinde bir şeytan barındığını öğrendiğinde arkadaşını ve çevresini kurtarmaya çalışır. Fakat bununla uğraşırken Jennifer’ın kurbanlarının sadece erkekler mi olduğu sorusu da kafasını meşgul etmektedir. Kısa öpüşme videosunu izlediğiniz filmin uzun bir detay kısmı filmde bulunuyor.  İzlemek için tıklayın

İzlemek İçin TIKLA

 

Amanda Seyfried Fotoğrafları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here