En İyi Google Adsense Uyumlu WordPress Temalar ‘ını birlikte seçmeye hazır mısınız ? Google da para kazanarak bir blog sahibi olmak istiyorsanız hosting işlemlerinizi tamamladıktan sonra ilk yapmanız gereken şey düzgün bir temaya sahip olmak. Özellikle WordPress gibi alt yapısı hızlı ve kolay yönetilebilir bir platform kullanacaksanız kullanacağınız wordpress temasının içeriğinde çok iyi bir reklam alanı yöneticisi olması gerektiğini bilmeniz gerekir. Yönetimine başladığınızda bir süre sonra göreceksiniz bu alanların hem yönetimi sizin için zorlaşacak hem de nereye ne koymuştunuz düzenlemek, çalışmayanın yerine farklı bir şey koymak gibi konularla baş etmek sizin için zorlaşacaktır.

Bu nedenle sizinle bu yazımızda En İyi Google Adsense Uyumlu WordPress Temalar‘ını paylaşacağız. Böylece bu Worpress temaları ile iyi bir SEO ya ulaştığınızda yönetimsel açıdan adsense reklamlarınızı daha iyi gösterebileceksiniz.

İşte En İyi Google Adsense Uyumlu WordPress Temalar ;

1. ProStore

ProStore en çok kullanılan google adsense wordpress temalarından bir tanesidir. Basit arayüze sahip olması reklamlarınızı her zaman bir adım öne çıkaran faktör olacaktır. Aşağıda belirttiğim gibi reklamlarınızı google politikalarına uygun yerleştirirseniz ve en sık tıklanan reklam boyutlarını tercih ederseniz iyi bir kazanç elde etmeniz hiçte kaçınılmaz olmayacaktır.

prostore-adsense-1024x814

2. Truemag

TrueMag teması 2400 küsür satışa ulaşmış en popüler wordpress temalarından birisidir. Gerek çoklu seçenekleriyle gerekse google adsense reklam yerleştirmelerine birebir uyumlu olması ile insanlar tarafından binlerce kez tercih edildi. Bu tema sayesinde yazılarınızın içine kadar google adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz.

qwe

3. Daily Theme

İngiliz Daily gazatesinden esinlenerek tasarlanmış bu eşsiz haber teması ile ilk yapmanız gereken iş ciddi bir şekilde içerik girerek sitenzie binlere ziyaretçi çekmek olmalı. Çünkü tema o kadar zengin bir görüntüde ki reklamlarınıza tıklatmak hiç te zor olmayacaktır. Bu tema ile adsense reklamlarınız ile piyasada kısa sürede fark yaratabilirsiniz. Reklam yerleşimleri konusunda çok zengin seçenekleri mevcut.

dailytheme

4. Newspaper (Most Popular)

Haber içerikli bir site yapacaksanız kullanıcılarınıza Adsense reklamlarını bol bol göstermek önemlidir. Ayrıca haber bölümlerininde birbiri ile organize olması ve içeriklerin de haberlere göre farklı kategorilerden seçilebiliryor olması önemli. Son dönemlerde Haber içerikli bir çok sitenin tercihi olan Newspaper temasını kullanmanızı öneriyorum. Özellikle adsense uyumlu bir WordPress teması olarak çok kullanışlı.

newspaper-popular-magazine-wordpress-theme

5. Interactive

Kişisel bir blog yönetimi yapacaksanız üstüne tanımıyorum diyebilirim. Özellikle giriş ekranında yani ana sayfadaki içeriklerinize ait yönetimlerin bulunduğu yerin görüntülenmesi oldukça iyi. Adsense reklamlarınızı gerçekten kullanıcıya sitenin bir parçasıymış gibi gösteriyor olması da cabası. Worpress temaları içinde kişisel gelişmiş blog tasarımı için en çok tavsiye edeceğim içerik sitesi / teması olacak.

En İyi Google Adsense Uyumlu WordPress Temalar

Bu yazımızda en çok kullanılan ve En İyi Google Adsense Uyumlu WordPress Temalar ‘nın neler olduğunu öğrendik. Bir sonraki yazımda en iyi WordPress ile yapılabilecek 5 e-ticaret sitesi temasını sizlerle birlikte değerlendireceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here