Farklı Tarz İsteyenlere Mahabis Ayakkabı

Geçtiğimiz senelerde bir çok üretici tarafından yeni modellerde ayakkabılar üretilmeye ve ülkemizde de giyilmeye başladı. Moonboth bunların en son trendiydi diyebiliriz. Bu sene Mahabis firması tarafından üretilen ve özellikleri ile de dikkat çeken yeni bir ayakkabı tarzı ile karşılaşabiliriz.

mahabis ayakkabi

Mahabis ayakkabı diğer ayakkabılardan ayıran en büyük özelliği ayakkabıyı istediğiniz gibi modifiye edebiliyor olmanız. Ayakkabının tabanı ve üstü yüzeyi birbirinden ayrılabiliyor ve renk seçeneğinize göre tarzınıza en uygun halde kullanabiliyorsunuz.

9k=-2

Üst kısım resimlerden de anlayacağınız gibi ince ve çoraba çok yakın bir rahatlıkta yapıldığı için hem konfor hem de nefes alan yapısı ile sağlıklı bir giyim sunuyor.

Hem terlik (Eskiden patik derdik) hem de dışarıda giymek için iki özelliğinin birden olması benim en çok hoşuma giden özelliği oldu açıkçası.

Türkiye’ye gönderim yapan firma bunun için küçük bir ücret alıyor. Fiyat ortalama gümrük fiyatlarının altında olduğu için gümrükte takılma gibi sorun yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Classsic, Summer ve Gold Edition modellerinden birini seçerek ortalama 85$ + Kargo ücreti ile ülkemize gelmeden satın alma yapabilirsiniz.

Tavsiyem bir kaç farklı taban renginden ayrı ayrı sipariş vermeniz. Özellikle Gold Edition hoşunuza gidecektir.

ayakkabıyı satın almak için linkten siteye ulaşabilirsiniz.

 

Mahabis Ayakabı Görseller

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here