Sandisk iXpand ile Iphone ve Ipad’inizin Hafızasını Genişletin

SanDisk, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirdiği iXpand isimli yeni flaş sürücüsünü satışa sundu. 16 GB’tan 128 GB’a kadar depolama çözümü sunan iXpand Flash Drive, Lightning ve USB 3.0 desteğiyle geliyor.

sandisk-ixpand--420x215

Çoğu iPhone ve iPad kılıfıyla uyumlu olan Sandisk iXpand flaş sürücü, cihaz ile birlikte gelen Sandisk iXpand Drive uygulaması ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini sağlarken müzikleri doğrudan çalabiliyor.

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen Sandisk iXpand  Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. Sandisk iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

Yurtdışında 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB kapasitelerinde satışa sunulan. Sandisk iXpand Flash Drive sırasıyla 50, 70, 90 ve 130 dolar satış fiyatına sahip. Cihazın Türkiye fiyatları ise henüz belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here