Sihirbazlar Çetesi 2 İzle

Sihirbazlar Çetesi 2 İzle

0 94

2 yıl önce Sihirbazla Çetisi filmini sizde benim gibi izleyerek etkilenenlerdenseniz bu filmi en kısa zamanda izlediğiniz filmlerin arasına koymanızda fayda var.  Filmin içeriğinden bahsetmiyorum ancak izlemek isteyenler için küçük ayrıntılar vermek fena olmaz.

Sihirbazlar Çetesi 2 İzle yin

Öncelikle ilk filmde gördüğümüz kadar detaylı bir ilizyon beklerseniz tam bir hayal kırıklığı olabilir sizin için. Bu bilgi İtalyan İşi gibi düşünüp 1. filmde etkilendiğiniz yerleri 2. filmde beklemeyin. Filmin çekimleri fena sayılmaz ama yine birazcık amatör ruhu var diyebiliriz. Özellikle bir kaç sahnede insan detay görmek istiyor.

Birinci filmde ben gerçekten ilizyonlara inanılmaz hayran kalmıştım. İkinci filmde de beğenebileceğiniz ufak tefek numaralar var. Ancak birinciye göre dediğim gibi daha az cezbedici. GÖZ ile temas haline gelen ekip neredeyse onunla gerçekten irtibata geçmek üzere.

Film’in ikicisinde yeni bir rol arkadaşımız var. 1. filmde Isla Fisher’ın canlandırdığı Henley karakteri yerine 2. filmde Lizzy Caplan’ın canlandırdığı Lula karakteri geliyor.

Morgan Freeman ve Michael Caine’in renk kattığı Sihirbazlar Çetesi 2 filminin sonunda ise sizi büyük bir sürpriz bekliyor.

Keyifli Seyirler diliyorum.

YORUM YOK

Bir Yorum Yaz..