Suikast Mechanic: Resurrection Aksiyon Sizi Bekliyor!

2016 Taylan ABD ortak yapımı olan Suikast Mechanic: Resurrection, Aksiyon, Gerilim ve Suç konu başlıklarında size 96 dakikalık bir seyir zevki yaşatmak için 26 Ağustosta sinamalarda gösterime giriyor.  Daha filmin fragmanını izler izlemez filmi izlemeye karar verenler vardır eminim. Çünkü filmde çok çarpıcı sahneler var. Tek korkum fragmanda yayınlanan aksiyon sahnesinden daha iyi sahne olup olmadığı.

Suikast Mechanic: Resurrection Konusu

Başrollerinde Jason Statham , Jessica Alba , Tommy Lee Jones gibi isimlerin yer aldığı Suikast Mechanic: Resurrection seyir zevki yüksek olan filmin ikincisi niteliğinde. Filmin konusu : İlk filmdeki maceralarından sonra Arthur Bishop (Jason Statham), suikastçilik işini bırakmaya karar vermiştir. Bununla birlikte sevgilisi Gina (Jessica Alba) çok güçlü ve tehlikeli bir adam tarafından kaçırılınca, onun hayatını kurtarabilmek için yeniden eski işine dönmek zorunda kalmıştır. Görevi, dünyanın 3 farklı yerindeki birbirinden zor suikastleri gerçekleştirmek ve onlara kaza süsü vermektir.

2011 yılında izlediğimiz ilk film olan Mekanik oldukça etkili bir senaryoya sahipti. Mekanik konusunu hatırlamak gerekirse ; 1972 yılında Charles Bronson’un duygusuz, soğukkanlı ve ultra profesyonel bir kiralık katili canladırdığı klasik bir kiralık katil filmi olan The Mechanic, yönetmen Simon West tarafından remake’lenip tekrar piyasaya sunuluyor.Mekanik, uluslararası boyuttaki bir yeraltı öğütlenmesinin, muhbirler ve olası düşmanlarını yok eden suikastçılarına verilen isimdir. Arthur Bishop eli çabuk ve temiz ve profesyonelce iş çıkaran bir mekaniktir. Öyle ki örgütle arasında ki bir numaralı arabulucu olan “menajeri” Koca Harry’i dahi yoketmekten çekinmez.Baba yadigarı mesleğini sürdürürken, müebbet yalnız olmanın üzerine getirdiği psikolojik yükü ise olanca gücüyle sırtlamaya çalışmaktadır. İç çalkantıları ile boğuşurken Harry’nin doyumsuz ve soğukkanlı oğlu Steve (Ben Foster) ile aralarında ilginç bir ortaklık doğar.

Filmi izlemek isterseniz 1. filmi buradan izleyebilirsiniz. TIKLA

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here