Tek sayfa wordpress teması denince aklınıza bir sayfadan oluşan bir web sitesi gelmesin sakın. Tek sayfa wordpress teması demek aslına bakarsanız wrodpress içine yerleştirdiğiniz içeriklerinizin tek sayfada tekrar tekrar yükleme olmadan kullanıcılara hızlı bir şekilde gösterilmesini sağlar.

Tabi bunun avantajlı olduğu yanlar varken dezavantajlı olduğu durumlarda var. Örneğin jQuery tabanlı bir extra tool kullanmak isterseniz bu toollar genelde sayfaya, sayfa yüklendiğinde init oldukları için tek sayfa temalarda çok iyi çalışmayabilir.

Gelelim şimdi konumuza. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak bulabileceğiniz Tek Sayfa Teması nelermiş birlikte bakmaya başlayalım. En çok beğendiğim 5 tane WordPress Tek Sayfa Teması’nı sizlerle paylaşıyorum.

Top 5 Tek Sayfa WordPress Teması

 1. Uncode << Tıkla

  uncode

 2. Divi << Tıkla

  divi-popular-multipurpose-theme

 3. Massive Dynamic  << Tıkla

  massive-dynamic-fullscreen-business-wordpress-website-template

 4. You << Tıkla

  you-themes

 5. X Theme Easy << Tıkla

  Tek Sayfa WordPress Teması

OneEngine teması geliştiriciler tarafından ücretsiz olarak paylaşılmaktadır. Siz bu temayı dilediğiniz projenizde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Biraz Html & Css & WordPress bilginiz varsa istediğiniz gibi değişiklik yapacağınız kolay editlemeler sayesinde temaları kendinize uyumlu hale getirebilirsiniz.

Temalar üzerinde hazır font ve renk seçenekleri mevcuttur. Hiç bir bilgisiniz olmasa bile hiç uğraşmadan istediğiniz fontu ve genel rengi tema ayarlarından kolayca belirleyebilirsiniz.

Bu yazımızda Tek Sayfa WordPress Teması nasıl bulunur bunlara birlikte baktık. Bir sonraki yazımda E Commerce için en iyi deneyimleri paylaşmaya çalışacağım. Conversion nasıl arttırılır, nasıl iyi bir ziyaretçi kitlesi çekilir ve ziyaretçiler sitede daha fazla nasıl tutulur gibi bilgileri bulabileceksiniz.

yazımı okudunuz için teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here