The Magicians 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

The Magicians 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

0 683

Korku ve fantastik dizilerden hoşlananlara tavsiye edebileceğim, Harry Potter okuyarak ve filmlerini izleyerek büyüyen bir neslin büyükler için yapılmış olan versiyonu diyebileceğim The Magicians ilk sezonunda yayınlanan 12 bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

The Magicians Kısa Özet

Kısaca özetlemek gerekirse ; Quentin Coldwater adındaki karakterimiz sonrasında dizi içinde Q olarak anılıyor, dizinin baş rol karakteri olarak karşımıza çıkmakta. Fillory adındaki büyülü bir dünyanın varlığına küçüklüğünden beri okuduğu kitaplar nedeni ile inanan Q bu  doğa üstü şeyleri anlatan kitapları okuyarak hayal gücünü geliştirse de bu durum onu akıl hastanesine girecek kadar deli olmaya zorlar. Zaman geçtikce Quentin hayatındaki bu monotonluğu bitirmek ister. Kendini bir anda bir sihirbazlık okulunda bulan Q, burada kendi hayatı ve Fillory’i aramaya başlayacaktır. Dostluğu, aşkı ve hiç hayal edemeyeceği şeyleri burada yaşayan Q sezonun 12 bölümünde inanılmaz deneyimler yakalayacak.

İzlememiş olanlar için ortalama bir Cumartesi Pazar da 40dk lık bölümler halinde bitirilebilecek ve sıkılmadan izleyeceğiniz garantisini verebilirim.

2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Tabi sezonun merakla beklenen bu dizisi polisiye romanlardan sıkılanlar için bir kaçış yolu oldu diyebiliriz. Yaklaşık 1.7 milyon defa izlenme ile 2. sezon çekimlerini 3. bölümde alan The Magicians 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabını SyFy  yapımcıları 12 – 13 Aralık tarihlerini vererek doldurdular.

YORUM YOK

Bir Yorum Yaz..