The Whole Truth 2016 sinemalara gelmeden ülkemizde gösterime girdi. 2 Eylül 1964 doğumlu aktris Keanu Reeves 2016 yılında yaptığı bir birinden güzel filmler ile beğeni toplamaya devam ediyor. Yaşınında verdiği olgunlukla artık aksiyon filmlerinden ziyade biraz daha drama tarzı filmlerde rol almaya başlayan Keanu Reeves her konuda olduğu gibi bu dalda da ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlıyor.

the whole truth

Daha önce Keanu Reeves’i aksiyon haricinde Göl Evi, Kasımda Aşk Bakadır ve Bulutların ötesinde gibi filmlerde izleme imkanı bulmuştuk. Bu filmlerin birbirleri arasında neredeyse 5’er senelik zamanlar olduğunu düşünecek olursak 2016 yılında Keanu Reeves 2 farklı değişik temya sahip filmi ilk defa gerçekleştirmiş oldu. Bu filmlerden birisi burada bahsedeceğimiz The Whole Truth iken diğeri ise Dedektif Galban – Exposed  2016 filmi oluyor.

The Whole Truth – Yüce Adalet

Filmin Konusu :

Varlık bir ailenin çocuğu babasını öldürmek suçundan ötürü zanlı sıfatı ile mahkemede suçlu olarak yargılanacaktır. Lakin babasını kendisinin öldürmediğini her ne kadar belirtse de elinde bir kanıtı olmadığı için elinden bir şey gelmemektedir. Bu sebepten ötürü kendisini hem savunacak hem de beraat kararını alabilecek bir avukat aramaya koyulur. Hikayeye tam bu noktada dahil olan Richard Ramsey, davayı incelediğinde işin içinde iş olduğunu anlamasıyla davayı kabul etmesiyle kolları sıvar. Amaç genç müvekkilinin suçsuzluğunu mahkeme huzurunda kanıtlayıp davayı başarı ile sonuçlandırmaktır.

Neden Bu Filmi İzlemelisiniz ?

Hafta sonu evde sıkıntılı bir gün geçiriyorsanız gerçekten bu filmi izlemenizi öneriyorum. Çünkü filmin çok garip bir şekilde başlayan senaryosu filmin sonuna doğru netlik kazanıyor. Netlik kazandıkça filmin içindeki soruları sizde çözmeye başlıyorsunuz. Ancak sizi çok sürpriz bir nokta bekliyor.

Baş rollerini Keanu Reeves ve Renée Zellweger’in oynadığı The Whole Truth filminde sahne alan diğer oyuncular ise James Belushi, Gugu Mbatha-Raw, Gabriel Basso, Sean Bridgers, Kenneth Choi, Lara Grice, Nicole Barré, Christopher Berry. 2016 yapımı olan The Whole Truth filminin yönetmenliğini ise Courtney Hunt yapıyor.

Filmi izlemek isteyenler için alternatif bir link verebilirim. türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.

İzlemek İçin Tıkla

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here