-9.6 C
Chicago

600x200YAZAR KADROSU

Kemal Kerem Bozokluoğlu

1982 Kütahya doğumlu olan Bozokluoğlu Anadolu Üniversitesi Elektronik Haberleşme mezunu. 2004 yılından bu yana Türkiye’de Online Ticaret yöneticiliği yaptı. 2013 yılında kurduğu kaclitreyakar.com sitesi ile yazar hayatına başladı.

Hilal Bülbül

1984 Kütahya doğumlu olan Bülbül’lerden Hilal, 2010 yılında Gürbüz oldu. Esogü İktisat bölümünü bitirdi; şu sıralar kariyerine annelikte devam etmekte. Kendini bildi bileli yazar, 2008 de blog yazmaya başladı, 2012 de kendi blog sayfasını açtı. 2015 yılında ise farketmez.com ailesini ile tanışıp ekibe katıldı.

Barış Doğan

1990 doğum olan Barış Doğan ilk iş deneyimine Demirören Medya A.Ş çatısı altında İçerik yönetici stajyeri olarak başlamış ardından Vatan Bilgisayar da Tasarım ve İçerik Uzmanı olarak kariyerinin ilk iş deneyimlerine imza atmıştır. Halen Mediamarkt.com.tr de kariyerine devam eden Doğan aynı zamanda webeyin.net ve farketmez.com da yazar hayatına devam etmektedir.

Ufuk Dibek

22 Temmuz 1992 Bakırköy doğumlu olan Dibek tam bir Yengeç burcu. Bilgisayar ve İnternet ile sürekli haşır neşir. 2013 yılında açtığı kendi web sitesi fragmansi.com ile web tasarım ve yazarlık tarafında da kedini geliştiren Dibek, E-Ticaret alanıyla ilgili iş hayatına Mediamarkt.com.tr ve Delitilki.com da devam etmektedir.

 Jülide ÜRGÜPLÜOĞLU  

1980 Bulgaristan doğumlu.Anadolu Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümü mezunu. Yaklaşık 3 yıl Gıda  laboratuarlarında çalıştıktan sonra  alanına güle güle deyip İngilizce sevdası dolayısıyla  Asistanlık ve organizasyon  görevleri ile 2007 yılından bu yana Zorlu Enerji Grubunda çalışmaktadır.ilgi yelpazesini genişletmeyi ve yenilikler öğrenmeyi seven bir kişilik olarak hala yeni bişiler üretmenin peşinden koşar..Eşini, yabancı dili, gezmeyi  ,arkadaşları ile eğlenceyi  ve yenlikler keşfedip üretmeyi çok severJ

 

Murat Ramadanoğlu

1979 İstanbul doğumlu. Dijital hayatına C64 ile başladı, çocukken yaz tatillerinde bütün harçlığını atari salonlarında harcadı. Üniversite sınavına Diablo 2 oynayarak hazırlandı. 1999 depreminde Quake 2 oynuyordu. Şu anda boş zamanlarında  Counter Strike: Global Offensive oynuyor ve Farketmez.com’a yazarlık yapıyor. Teori Bilgisayar ve Yazılım firmasında grafik tasarım ve webmasterlık yapmaktadır. En büyük zevki 4 yaşındaki oğluyla Need For Speed oynamak.

 

Sezgin ERCAN

Çilekeş kodcu, Teknoloji çocuğu, Yürekten rock’cı… Teknoloji ile yatıp teknoloji ile kalkan insanlardan biriyim sanıyorum. 2014 Şubat ayından bu yana Mediamarkt E-Ticaret ailesi içindeyim. Farketmez.com‘da yeni kariyerime yazar olarak yelken açmış bulunmaktayım. Gerek yurt içi gerek yurt dışı teknoloji ile alakalı gelişmeleri sıklıkla takip ederim.

 

Bombyx MORİ

Bombyx Mori dünyaya gözlerini 1984 yılında İstanbul’da açtı. Aslında son anda dünya gerçeklerini görüp ters dönmüştü ama doktor amcalarını ikna edemedi ve ilk yaygarasını koparttı. Çocuğumuz biraz serpilince, meclisin turuncu ceylan derisi koltuklarının rahatlığının farkına varıp Viyana Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi okudu. Ne yazık ki cephanesinde patlatacak torpili olmadığından, kendini başka rüzgarlara bıraktı ve süzülmeye devam ediyor. Daha fazlası için, Az Sonra…

 

Filiz Saraç

’80 doğumlu,  Ankara’lı,  şehrin 3 üniversitesinde gezmiş,  ikisini bitirmiş, iki bıdık annesi,  puzzle delisi,  yeme-içme meraklısı, doğuştan kokoş.